Konference a kongresy u Prahy

Hotel Sport*** je se svými sedmi konferenčními sály a salonky ideálním místem pro pořádání akcí jako jsou konference, školení, semináře, firemní setkání, ale i soukromé oslavy, zábavy apod. Samozřejmostí je vybavení kongresových prostor moderní technikou — flip-charty, zpětnými projektory, video a audio technikou včetně video/data projektorů. V hotelu je vám zdarma k dispozici internetové připojení Wi-Fi. Konferenční prostory jsou plně připraveny profesionálně zastřešit Vaši firemní akci.

Naše dlouholeté zkušenosti s pořádáním konferencí, kongresů a podobných akcí jsou pro vás zárukou dokonalého servisu. Kuchaři našeho hotelu zajistí dle Vašeho přání vše od základního občerstvení až po bankety, koktejly či rauty.

V případě vašeho zájmu jsme schopni zajistit pro váš kongres či konferenci doplňkové služby — především kulturní, sportovní či jiný společenský program v hotelu i mimo něj.

KONGRESOVÉ HOTELY

Mezi naše spokojené zákazníky, kteří využívají našich kongresových služeb, patří mnohé malé a střední firmy, stejně jako mezinárodní korporace či bankovní domy. Hotel Sport patří jistě mezi kvalitní a vyhledávané kongresové hotely v lokalitě Praha. Služby, které nabízí jsou považovány za prvotřídní. Pokud hledáte kvalitní kongresové a seminární hotely, bude patřit náš Hotel Sport jistě mezi favority.

KONGRESOVÉ A KONFERENČNÍ PROSTORY

Pro konference, seminářefiremní školení, kongresy, teambuilding apod. poskytuje náš hotel výborné zázemí a samozřejmě ubytování. Nabídnout Vám můžeme sedm kongresových sálů a salonků různých velikostí s variabilním uspořádáním prostoru. Jak vypadá kongresový sál konferenční sál si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Samozřejmostí je moderní technické vybavení. Hotel Sport je synonymum pro moderní kongresové prostory a konferenční prostory.

„Dobrý den, děkuji, vše proběhlo výborně, z tohoto důvodu se chci zeptat, zda máte ještě nějaké takové hotely v jiných lokalitách pro příští rok. Se službami Vašeho hotelu jsem byla maximálně spokojená, zejména s ochotou, se kterou jste nám vycházeli vstříc.“

Algotech, Zirkon Office Center, Praha 8