Firemní školení a akce u Prahy, teambuilding

Hotel Sport nabízí skvělé místo pro teambuilding, firemní akce a školení u Prahy ve Středních Čechách. Vynikající dostupnost do Prahy jej přímo předurčuje k pořádání firemních večírků.
Společná firemní akce je velmi dobrým prostředkem k odměnění svých pracovníků a posílení kolektivu. Teambuildingje formou zážitkového vzdělávání, tedy učení z důsledků vlastního jednání, hledání netradičních řešení a společné překonávání úkolů a výzev. Teambuilding je ideální nástroj k zlepšení vztahů na pracovišti, uvědomění si rolí v týmu a zefektivnění komunikace a celého pracovního procesu.

POŘÁDÁNÍ FIREMNÍCH AKCÍ

Firemní akce  a firemní školení Vám jsme schopni zajistit na klíč od ubytování, stravování až po vlastní program firemní akce. Každá firemní akce je u nás originálem, proto přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sestavíme nabídku dle Vašich požadavků i rozpočtu. 

FIREMNÍ SPORTOVNÍ AKCE

Hotel Sport disponuje rovněž širokým zázemím pro pořádání firemních sportovních akcí. Vše potřebně je k dispozici v prostorech hotelu, případně v blízké vzdálenosti hotelu.

FIREMNÍ VEČÍRKY U PRAHY

Přemýšlíte o firemním večírku v blízkosti Prahy mimo prostředí vlastní firmy? Hotel Sport je Vám plně k dispozici. Spojte firemní večírek s komfortním ubytováním. Rádi Vám navrhneme spojení firmeního večírku s dalšími aktivitami. Odpočiňte si od pracovního stresu v našem příjemném prostředí.

FIREMNÍ ŠKOLENÍ 

Firemní školení  mimo vlastní kanceláře firmy je efektivní způsob vzdělávání zaměstnanců spojený s benefity společného pobytu v hotelovém prostředí. Firemní školení je jednou z variant firemní akce. Firemní školení je velmi užitečným nástrojem ke zvýšení efektivity práce zaměstnanců firmy. Setkání zaměstnanců během vzdělávacího programu zvláště mimo pracoviště také významně utužuje osobní vztahy v pracovním kolektivu a zaměstnanci. Aby bylo firemní školení zaměstnanců účinné, mělo by být pravidelné a kontinuální, protože dnešní doba přináší časté změny, novinky a inovace

Hotel sport nabízí pořádání firemních školení u Prahy ve městě Kralupy u Prahy

TEAMBUILDING U PRAHY

K provozování teambuildingu nabízíme vlastní fotbalový stadion včetně technického zázemí a tribun pro diváky. Vzhledem k velikosti našeho hotelu a jeho vnitřních prostor jsme schopni flexibilně reagovat i na nepřízeň počasí a velkou část teambuildingového programu realizovat pod střechou.

„V hotelu Sport pořádáme naše firemní akce a setkání pravidelně. Vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme zejména vstřícný personál, variabilitu konferenčních prostor hotelu a výbornou kuchyň.“

Československá obchodní banka, a. s., Pobočka Praha – Petržílkova